Новини із життя старостинських округів

Дата: 23.09.2022 14:34

«Постійно в полі зору працівників Дерганівського старостинського округу перебувають ВПО із Донецької та Харківської областей, які на даний час проживають у нас. Це 5 сімей, в яких нараховується 16 чоловік, з них 2-є дітей, а також багатодітні сім'ї, одинокі, пристарілі громадяни, люди похилого віку. По можливості вирішуються різні питання відповідно до їх потреб»,- розповідає староста Антоніна Зінькова. Сільськими волонтерами групи «Соколи», яка з 2014 року працює на базі старостинського округу, регулярно проводиться збір допомоги (продуктів харчування, засобів гігієни, білизни, одягу та іншого) та проводиться відправка її на шпиталі, воїнам ЗСУ, благодійним організаціям. Жителями с.Мар'янівка на військовий шпиталь в м.Бердичів було зібрано та відправлено картоплю, овочі, консервацію, випічку, м'ясні консерви, сало, м'ясо птиці та інше. Велика подяка всім хто долучився до цієї справи.