Урочисте зібрання з нагоди відзначення працівників до Дня фізичної культури і спорту

Дата: 10.09.2022 13:13

З нагоди Дня фізичної культури і спорту України в Ружинській дитячо-юнацькій спортивній школі відбулося урочисте зібрання з нагоди відзначення працівників галузі.

Відповідно розпорядження селищного голови Людмили Біляк відзначено подяками за багаторічну сумлінну працю, професіоналізм, розвиток фізичної культури та спорту в Ружинській територіальній громаді тренерів-викладачів, вчителів фізичної культури, працівників Ружинської ДЮСШ та представників громадськості.
  Також 10 вересня 2022 року на футбольному майданчику Ружинської гімназії розпочався відкритий турнір з футболу серед дитячо-юнацьких команд з нагоди Дня фізичної культури і спорту, який є стартом дитячо-юнацької Першості Ружинської територіальної громади з футболу "Ліга Юніор".
Вітаємо зі святом всіх причетних до фізичної культури та спорту!
 Перемоги, Миру та всіх Вам благ бажаємо!