08 вересня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Ружинської селищної ради.

Дата: 08.09.2022 17:11

Було розглянуто 19 питань порядку денного.
Першочергово членами виконкому  було затверджено план заходів із складання проекту бюджету на 2023 рік.
Внесені зміни до Програм щодо забезпечення перебування внутрішньо переміщених осіб та забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони Ружинської селищної ради на 2022 рік.
Розглянули зміни до  рішень, а саме:
- №131 від 08.07.2021 про  захист споруд  цивільного захисту в населених пунктах Ружинської територіальної громади;
- №283 від 21.12.2021 про затвердження Переліку відомостей гриф «Для службового користування»;
- №30 від 23.03.2021 про створення комісії та затвердження персонального складу з питань захисту прав дитини.
Ухвалено ряд питань з комунальної власності, водопостачання та захисту прав дітей.
Затверджено розмір плати за навчання у Ружинській музичній школі на 2022-2023 навчальний рік.
З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення, які будуть опубліковані на офіційному сайті Ружинської селищної ради.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису