РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Допомога для внутрішньо переміщених надається з перших днів воєнного стану.

Дата: 12.08.2022 09:22

Фото без описуЗ 24 лютого 2022 року, третина українців була змушена покинути свої домівки. На даний момент, це найбільша криза з переміщенням людей у світі.

На території Ружинської громади проживає 1650 внутрішньо переміщених осіб. Допомога для внутрішньо переміщених надається з перших днів воєнного стану.

Сьогодні люди, які були змушені покинути свої домівки, отримали допомогу у вигляді продуктових наборів (30 продуктових набори), дитячого харчування (суміш, каша, пюре), 15 упаковок памперсів, 45 одиниць засобів гігієни (вологі серветки, гель для душа, зубна паста, зубна щітка).

Протягом липня місяця Ружинською селищною радою надано допомоги для внутрішньо переміщених осіб на суму 292 978,00 гривень.