ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Дата: 28.07.2022 17:42

Інформація  Ружинської селищної ради

про оголошення конкурсу  з відбору суб’єктів оціночної діяльності  для проведення незалежної оцінки об’єктів оренди.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення вартості для розрахунку розміру орендної плати для укладення договору оренди.

Назва об’єкту оцінки

Площа,

м2

Адреса об’єкту оцінки

Балансоутримувач

Дата оцінки

Замовник робіт з оцінки

(платник)

1.

вул. О. Бурди, буд. 42

2.

224,5м 2

вул
.Бірюкова, буд. 13

3.

вул. О.Бурди, буд. 76

4.

Частина нежитлового приміщення

44,0 м 2

13631, Житомирська обл, Бердичівський район, Ружинська селищна рада, с. Ягнятин,
вул. Перемоги, буд. 1-А

5.

Частина нежитлового приміщення

14,0 м 2

13613,Житомирська обл, Бердичівський район, Ружинська селищна рада, с. Верхівня,
вул. Перемоги, буд. 21/1

КНП «ЦПМСД» РСР

КНП «ЦПМСД» РСР

6.

Частина громадського будинку центральної лікарні

177,0 м 2

вул. Київська, буд. 30

КНП «РЦЛ» РСР

КНП «РЦЛ» РСР

Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати секретарю конкурсної комісії  конкурсну документацію в запечатаному конверті, яка складається із:

- конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях – не більше 7 днів), пропозиції щодо ціни надання послуг з оцінки, з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно з законом;

- підтвердних документів: документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток № 3 «Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності», затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.02.2018 за № 198/31650) (далі - Положення).

Документи щодо досвіду (додаток 3 Положення) повинні містити інформацію про виконання робіт з оцінки подібних до об'єкта оцінки – нежитлові приміщення.

На конверті слід зазначити: "На конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності", а також зазначити назву об'єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб'єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.

До підтвердних документів належать: заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додатку № 4 Положення); інформація про претендента (додаток 5 Положення).

Інформація про претендента містить:наявність сертифіката суб'єкта оціночної діяльності; інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також яких він залучає до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна: кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів.

Відповідно до листа ФДМУ від 21.01.2022 № 10-59-1103 очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки на об’єкт нерухомого майна (у діапазоні від найменшого до найбільшого значень) становить:

- об’єкт нерухомого майна, зокрема декілька об’єктів нерухомого майна, що є одним об’єктом оцінки (нежитлові приміщення, майданчики, технічні приміщення, дахи та нерухоме майно для встановлення передавальних пристроїв) – від 1,6 тис. грн до 8,75 тис. грн;

- окремо розташована будівля – від 2,92 тис. грн до 9,0 тис. грн.

Конкурс відбудеться 12 серпня 2022 року за адресою: смт Ружин вул Бірюкова, 2.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті секретарю конкурсної комісії  Ружинської селищної ради за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно), за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, смт. Ружин, вул. Бірюкова, 2, каб. 64. Телефон робочої групи: (067) 412 79 80.

Конкурсна комісія