З глибоким сумом сповіщаємо про підтверджену загибель захисника України, мешканця с.Топори, Музичка Олександра Миколайовича, 1990 р.н.

Дата: 11.07.2022 11:47

Водій кулеметного взводу 2 механізованого батальйону військової частини А 2167 Олександр Музичко був призваний на військову службу під час загальної мобілізації 25 лютого 2022 року. Героїчно загинув 6 липня під час ведення бойових дій в районі населеного пункту Кодема Бахмутського району Донецької області. Старший солдат отримав несумісні з життям травми в результаті танкового обстрілу позицій свого підрозділу.

Попереднє повідомлення про його можливу смерть надійшло ще у п’ятницю, але до останнього моменту залишалася надія на те, що Олександр живий. Нажаль, сьогодні ця надія скресла… Сьогодні тіло Олександра Музичка мають доставити на рідну землю у с.Топори. Час прибуття наразі уточнюється. Поховають Олександра у рідних Топорах.

Ружинська селищна рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким українського героя!Фото без опису