28 червня 1996 року, о 9 год 18 хв, після 24 годин безперервної роботи, Верховна Рада України прийняла та ввела в дію Конституцію України.

Це великий день для кожного з нас. Адже Конституція держави – основоположний документ, за яким ми живемо, будуємо та розвиваємо нашу країну.
   Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров'я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою.
   У цей день я бажаю кожному мешканцю Ружинської  громади, щоб Основний закон держави завжди вірно захищав ваші права і був запорукою стабільного і гідного життя у рідній Україні.
    Добробуту нам усім, миру, добра і процвітання.
    З Днем Конституції, громадо!

З повагою,
Селищний голова                                                     Людмила Біляк