В змаганнях взяли участь чотири команди: "Сквира" Київська обл., "Козятин" Вінницька обл., "Попільня" Житомирська обл. та команда господарів турніру Ружинської територіальної громади "Ружин" Житомирська обл.

Відповідно формату, змагання відбувалися по коловій системі на двох підготовлених майданчиках з кількістю гравців 7 на 7.

В першому матчі Ружинці здобули перемогу в матчі проти Сквирян з рахунком 3-1. В наступному матчі поступилися команді "Попільня" 1-2. В заключному матчі здобули впевнену перемогу над гостями команди "Козятин"з рахунком 6-1. В інших матчах саме перемога команди "Сквира" над командою "Попільня" з рахунком 2-1 дозволила Ружинцям заволодіти Кубком за кращою різницею забитих та пропущених м'ячів.

Отже, переможцями та володарями Кубка з футболу на підтримку ЗСУ стає команда Ружинської територіальної громади "Ружин", другими фінішували гравці команди "Попільня", третє - "Сквира", четверте - "Козятин"

Фото без описуФото без опису