Належне функціонування громади - одне з головних питань

Дата: 06.06.2022 15:37

Фото без опису    Підтримка життєво-необхідних структур для належного функціонування громади - одне з головних питань порядку денного засідання депутатів напередодні позачергової сесії.

Терміновість скликання ради викликана необхідністю надання фінансової підтримки місцевій рятувальній службі надзвичайних ситуацій, тереторіальному центру комплектування, правоохоронним органам тощо.

Розуміючи нелегкі обставини в яких нині функціонують служби, депутати проаналізували усі звернення та прийшли до одного висновку: "В країні війна і важко усім, однак щоб досягнути омріяної перемоги, ми маємо працювати в одному напрямку, виконуючи кожен свої обов'язки. Наше завдання - це підтримка тих, хто нині стоїть на сторожі нашого спокійного сну", - наголосили депутати.

Окрім того на порядок денний наступної сесії винесено також поточні питання для повноцінного функціонування роботи селищної ради та деякі земельні, які сприятимуть наповненню бюджету громади.