РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Вітання селищного голови із закінченням навчального року

Дата: 03.06.2022 14:15

Шановні учні, дорогі випускники, педагогічні колективи та батьки!

Вітаю вас зі святом останнього дзвоника. Для кожного з нас він має своє особливе значення.

Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул.

Для випускників – старт до нової сторінки вашого життя.

Протиепідемічні обмеження  та воєнний стан в країні  нажаль не дозволили в повній мірі насолодитися шкільними пригодами, але зробили навчання креативнішим та показали справжню цінність спілкування.

Шановні педагоги, дякую вам за вашу самовідда­ну працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям.

Дякую підростаючому поколінню за наполегливість і старанність у навчанні. Пам’ятайте: ви гордість Ружинщини, ви майбутнє України!

Бажаю усім вам здоров’я і добра, удачі і натхнення. Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності! Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму, невичерпної енергії та мирного неба.

У нас попереду багато ще сходів сонця! Я переконана:  Україна переможе!

Бережіть себе і Україну!

Слава Україні!