РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Дата: 19.05.2022 17:47

Народний аматорський ансамбль «Щербів» розпочав серію благодійних вуличних виступів, щоб і настрій людям підняти, і майстерність свою вкотре відточити, і ще не раз ствердити та донести до кожного, що ми є Україна. Єдина і неділима! Це країна, яка має свої історичні корені, свою культуру, свій менталітет і свої обереги. Ми горді з того, що Українці і свято віримо у перемогу над нечистю, яка окупувала наші землі.

Під час благодійного концерту було зібрано небайдужими глядачами шість тисяч п’ятсот гривень. Їх буде передано волонтерам на потреби наших захисників і захисниць. З вірою в перемогу!!!

А «Щербів» та всі працівники культури Ружинщини обіцяють, що подібні благодійні мистецькі акції будуть продовжені і далі.