На футбольному полі Квітневої сільської громади розіграли Кубок пам'яті активіста спорту с.Квітневе, гравця ветеранської команди ФК "Попільня" Ярослава Савка.

   Перед матчем партнери по команді згадали біографію Ярослава, досягнення в спорті, активну позицію, а також вшанували пам'ять хвилиною мовчання.

   В спортивній боротьбі за трофей зустрілися досвідчені гравці команд Ружина та Попільні.

   Відкрили рахунок в першому таймі господарі, які невдовзі подвоїли перевагу. Наприкінці тайму Ружинці спромоглися скоротити відставання, (гарною реалізацією відзначився Олексій Маркітан). В другому таймі господарям вдалося реалізувати ще два м'ячі (один м'яч з автоголу), натомість в Ружинців три-чотири удари повз карказ воріт, красивий сейв воротара Попільнянців. Наприкінці матчу Ружинці спромоглися реалізувати взяття воріт (гол на свій рахунок записав Олександр Степанчук). В підсумку матч закінчився 4-2 на користь гравців Попільні.

    Варто зазначити, що під час матчу серед глядачів було чимало представників підростаючого покоління - подібні турніри несуть вагомий внесок в популяризацію здорового способу життя, зокрема до занять футболом серед молоді!

  Футболісти команди "Ружин" висловлюють щиру подяку організаторам змагань, чудову роботу арбітрів та неабияку дружню атмосферу, а також за привітний та теплий прийом!

Дякуємо!

Фото без описуФото без описуФото без опису