РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Сьогодні  виповнюється рівно рік відтоді, як відкрився Центр надання адміністративних послуг Ружинської селищної ради

Дата: 12.05.2022 11:31

Церез ЦНАП  запроваджено надання 299 видів адміністративних послуг, які пов'язані за життєвими ситуаціями. Хоча Постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 року зупинено строки надання адміністративних послуг суб’єктами їх надання та видачу дозвільними органами документів дозвільного характеру на час воєнного стану в Україні, проте ЦНАП не зупинив свою діяльність. Поступово відкриваються доступи до Єдиних та Державних реєстрів. Адміністратори залучаються до роботи у гуманітарному штабі та допомогають внутрішньо переміщеним особам оформляти державні виплати та допомогу міжнародних організацій.

Тільки з початку цього року через ЦНАП  Ружинської селищної ради надано 6655 адміністративних послуг.

З них найпопулярнішими є:

- реєстрація ВПО  -3891;

- надання усіх видів соціальних допомог та субсидій  -673;

- реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання – 329;

- реєстрація  бізнесу та нерухомості-1098;

- видача витягів з ДЗК та довідок про нормативно-грошову оцінку земельних ділянок – 521;

- надання дозволу, затвердження проектів землеустрою, інші послуги місцевого значення -143.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису