Аварія на Чорнобильській АЕС, 26 квітня 1986 року, поламала долі мільйонів людей, назавжди розділивши їх життя на дві половини: мирне життя до катастрофи і небувале горе, яке не піддається ніякому виміру.

Низький уклін усім, хто боровся та переміг у нерівному бою зі страшною ядерною стихією, сердечно дякуємо за мужність і відвагу, за виконаний громадянський обов’язок, за врятоване Вами людство й світла пам’ять тим, чиє життя обірвалося внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Ми вклоняємося перед мужністю, самовідданістю та високим професіоналізмом ліквідаторів Чорнобильської катастрофи.

Від усього серця бажаємо кожному міцного здоров’я, життєвого оптимізму, достатку й злагоди в родинах.

Вічна пам’ять справжнім героям, які віддали своє життя в боротьбі з радіаційною катастрофою!

І не забуваймо, тільки об’єднавшись, ми зможемо подолати будь-яке лихо.

З повагою

Селищний голова                                                                  Людмила БІЛЯК