ВЛАСНИКАМ  БДЖОЛОСІМЕЙ ТА СІЛЬГОСПВИРОБНИКАМ

Дата: 15.02.2022 11:04

Всеукраїнська асоціація громад, Всеукраїнський конгрес фермерів запрошує Вас долучитись до онлайн-наради з Міністерством аграрної політики та продовольства України щодо заходів з профілактики отруєння бджіл.На нараді йтиметься про відповідальність органів місцевого самоврядування, сільгоспвиробників та бджолярів щодо дотримання законодавства про застосування засобів захисту рослин; необхідність завчасного повідомлення про заплановане застосування засобів захисту рослин; про основні причини отруєння бджіл; заходи щодо профілактики та механізми установлення факту отруєння бджіл.

Нарада відбудеться 17 лютого 2022 року  з 15:00 до 16:30.

В зв’язку із зростанням захворюваності на коронавірусну інфекцію (COVID-19), з метою недопущення її розповсюдження,  посиленням карантинних заходів взяти  участь в онлайн-нараді, як бджолярам так і сільгоспвиробникам,  можна буде переглянувши онлайн-трансляцію  на YouTube-каналі ПроLand за посиланням  https://youtu.be/SL5bZY1pocY.