Проведено  робочу зустріч

Дата: 11.02.2022 14:16

На базі Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради" відбулась робоча зустріч із Тетяною Ревунець, начальником Бердичівського районного сектору  2 філії ДУ "Центр пробації" в Житомирській області. Обговорено основні аспекти подальшої співпраці згідно підписаного Меморандуму. Взаємодія між Ружинським сектором пробації та Центром надання соціальних послуг  полягає в забезпеченні соціального супроводу, нагляду, та допомогою суб’єктам пробації. Головною метою є попередження вчинення повторних правопорушень, а також закріплення досягнутих позитивних результатів у процесі виправлення осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі.  Обговорено про спільні відвідування осіб та залучення до роботи інших суб'єктів.