«Кроки для команд з управління справами в ОМС»

Дата: 11.02.2022 11:17

«Кроки для команд з управління справами в ОМС» - це дев’ятижневий навчальний курс, орієнтований на покриття базової потреби у знаннях – що потрібно знати, щоб бути ефективним менеджером ОМС, здійснювати якісне управління персоналом, забезпечити відкритість і прозорість у діяльності ОМС та впровадити інноваційні інструменти.

До участі в онлайн семінарах запрошені команди з управлінням справами в ОМС із 196 територіальних громад України з чисельністю населення до 50-ти тисяч осіб. Команда Ружинської територіальної громади  теж бере  участь у семінарах. У складі  Ружинської команди– керуючий справами виконавчого комітету Леся Котвіцька, начальники: відділу правового забезпечення Оксана Сокіл, загального відділу Юлія  Федорович та завідувач сектору з кадрової роботи Марія Решетар.

У рамках цієї навчальної програми працівники селищної ради матимуть змогу:

• отримати базові знання щодо стратегічного лідерства, управління персоналом;
  • проходження служби в ОМС, організації діловодства, забезпечення відкритості та прозорості у діяльності ОМС, а також щодо підготовки питань і рішень на розгляд ради та її органів, ефективної взаємодії;
  • попрактикуватись у формуванні навичок, працюючи в міні-групах над ситуативними прикладами, що базуються на реальних робочих ситуаціях;
  • долучитись до онлайн-візиту в успішну територіальну громаду;
  • дізнатись про ключі до успіху від досвідчених колег та прийняти естафету успішного досвіду;
  • налагодити контакти та співпрацю з коллегами із інших областей України.Фото без опису