РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Ірина Маркевич  – фіналіст обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022»

Дата: 03.02.2022 14:33

Всеукраїнський конкурс «Учитель року»  проводиться з метою підвищення престижності професії вчителя в суспільстві.

Завданнями конкурсу є:

- виявлення та підтримка талановитих педагогічних працівників, поширення кращого педагогічного досвіду;

- розвиток творчого потенціалу вчителя та підвищення його професійної майстерності;

- сприяння самореалізації вчителя.

Приємно, що педагог нашої громади Маркевич Ірина Василівна, учитель музичного мистецтва Білилівської гімназії, стала одним із п’яти переможців відбіркового етапу першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022»  у номінації «Мистецтво».

Щоб потрапити до відбіркового етапу учителі проходили такі конкурсні випробування як «Фрагмент дистанційного уроку» та «Практична робота», з якими Ірина Василівна успішно справилася. Серед 19 учасників, які брали участь у зональному етапі, до відбіркового етапу ввійшло всього 8 педагогів.

У відбірковому етапі конкурсанти змагалися у таких випробуваннях як «Творча робота» та «Тестування».

Щиро вітаємо Ірину Василівну з перемогою у відбірковому етапі та бажаємо успіху у фіналі конкурсу, який має відбутися у лютому в одній із шкіл м.Житомира. Зичимо Вам, Ірино Василівно, натхнення, творчості, наснаги, креативу, адже Вас чекають найголовніші випробування – «Майстер-клас» та «Урок».

Пишаємось такими творчими педагогами!