Шановні жителі  громади!

19 січня  ми  відзначаємо  велике свято – Богоявлення Господнє, яке в народі називають Водохреще. Це одне з найрадісніших зимових свят українського народу.

Цього дня у православних та греко-католицьких храмах відбуваються святкові богослужіння, а потім хрестом і молитвою освячують найближчі річки, озера та криниці. Вважається, що з цього часу вода в них стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров’я й наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.

З давніх-давен свято Водохреща було для нашого народу джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє.

У цей святковий день бажаю  всім миру, добра, сімейної злагоди та нових звершень на благо України!

Христос хрещається!

З повагою,