Ружинська громада передала своє тепло бердичівським артилеристам

Дата: 30.12.2021 15:28

Фото без описуПротягом грудня за ініціативи селищного голови Людмили Біляк на базі КУ «Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради» проводилася благодійна акція «Подаруй тепло солдату». Метою її було - підтримати наших воїнів необхідними речами та привітати з Новорічними святами.

До акції активно долучилися жителі нашої громади: працівники апарату селищної ради, КУ «Центр надання соціальних послуг», Сторожук Лариса, Кравчук Галина, Мошківська Ксенія, Дмитренко Ірина, Зайчук Наталія, Петренко Тетяна, Матвійчук Сергій, Редюк Олександр, педагогічний колектив та учні Ружинської гімназії і Зарічанської школи.

Загалом під час акції було зібрано теплі речі (шкарпетки, рукавички), засоби гігієни, кава, чай, солодощі, інші продукти харчування тривалого зберігання, художню літературу. А дітки висловлювали свої привітання і побажання солдатам на власних малюнках та листівках, всі з яких передані безпосередньо військовослужбовцям.

Зібрані подарунки солдатам у середу, 29 грудня, селищний голова Людмила Біляк особисто завезла та  передала у 26-ту окрему артилерійську бригаду імені генерала-хорунжого Романа Дашкевича, що базується у м.Бердичів.