Члени виконкому підтримали 2 рішення про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав.

Затвердили новий графік вивезення твердих побутових відходів від домоволодінь індивідуального сектору мешканців смт. Ружин та с. Заріччя на 2022 рік. Детальніше про графік читайте в окремій публікації.

Прийняли рішення провести перереєстрацію громадян, які перебувають у черзі на отримання житла, з метою поновлення документів  у відповідності до чинного законодавства України, у термін з 01.01.2022 року по 31.03.2022 року.

Внесли зміни до рішення виконавчого комітету від 25.02.2021 р. № 16 «Про визначення уповноважених осіб на складання актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї для призначення (відновлення) державної соціальної допомоги, соціальних виплат»

Розглянули також ряд інших важливих питань. А саме: про уповноваження старост на вчинення нотаріальних дій, про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію і яким надається гриф «Для службового користування», про визначення потреб населення Ружинської селищної ради у соціальних послугах

Окрім того, виконком затвердив

  • Присвоєння нової юридичної адреси об’єкту нерухомого майна (за заявою Гаврилюка А.А.)
  • Впорядкування нумерації об’єкту нерухомого майна за заявою Музики С.П.
  • проектно-кошторисну документацію «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. О. Бурди в смт. Ружин Бердичівського району Житомирської області»
  • 4 рішення про затвердження містобудівних умов та обмежень на проектування об’єктів будівництва
  • Заходи із збирання, утилізації, захоронення рослинності та її залишків (відходів) та заборони їх спалювання на території Ружинської територіальної громади
  • Звіт директора Ружинської дитячо-юнацької спортивної школиФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису