РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Міжнародний проєкт «Фермер до Фермера» (Farmer to Farmer)

Дата: 08.12.2021 16:23

В Житомирській області буде реалізуватись проект «Фермер до Фермера» (Farmer to Farmer) за підтримки міжнародної організації CRDF Global та агентства USAID в партнерстві з командою Агенції Регіонального розвитку Житомирської області.

У чому суть проєкту?

Американські волонтери приїздитимуть в Україну та протягом кількох днів/тижнів будуть працювати з регіональними фермерами безпосередньо на фермерських господарствах.

Реалізація проєкту запланована протягом 2022 року.

Що це дасть регіональним фермерам?

• Обмін досвідом
  • Можливість дізнатись про нові практики ведення господарства, підвищення продуктивності виробництв
  • Знання в сфері маркетингу та просування своєї продукції
  • Знання як вийти на експортний ринок
  • Нові враження та парнерства

Які фермерські господарства можуть взяти участь?

Малі та середні за масштабом (до 30 працівників), сільського-господарські кооперативи.

За всіма видами господарювання: вирощування зернових, вирощування плодово-ягідної продукції, тваринницькі господарства, рибні господарства тощо.

Як взяти участь?

Фермерські господарства не нестимуть жодних фінансових зобов’язань, пов’язаних із прийомом іноземного волонтера.

Знання англійської мови для представників регіональних господарств є бажаним, але не обов’язковим.