«Податки очима молоді» – обласний творчий конкурс

Дата: 25.11.2021 15:00

Підвищувати податкову освіченість молоді можна не лише на лекціях, а тому на базі Поліського національного університету стартує відкритий обласний конкурс «Податки очима молоді». Так, учні та студенти закладів освіти Житомирщини матимуть змогу проявити свою творчість та знання з податкового законодавства України.

Проведення конкурсу відбуватиметься з обов’язковим дотриманням заходів щодо запобігання поширенню на території України COVID-19.

Мета конкурсу – формування високої податкової і економічної грамотності, пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді серед учнів 10–11 класів закладів загальної середньої, учнів професійної (професійно-технічної), здобувачів фахової передвищої освіти.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном +38(063)816 31 92 Юлія Юзефіна або за електронною адресою kafedrazhnaeu11@ukr.net