Оновлено штучне покриття на спортивному майданчику в Ружині

Дата: 12.10.2021 18:16

11 жовтня у Ружині відбулось відкриття оновленого спортивного майданчика. На ньому замінили штучне покриття, огорожу та освітлення, привели в належний вигляд прилеглу територію.

Капітальний ремонт вдалось зробити завдяки тісній співпраці селищної ради на чолі з Людмилою Біляк та народного депутата Богдана Кицака.

Фото без опису

Нардеп посприяв у виділенні коштів на заміну штучного покриття, а саме виділенню субвенції з державного бюджету у сумі 790 тисяч гривень. За кошти громади відремонтували огорожу, оновили освітлення на майданчику та привели в належний вигляд територію навколо майданчика.

“Спортсмени Ружинської громади вдосконалюватимуть свої навички у комфортних та безпечних умовах, демонструватимуть гарні результати та матимуть змогу займатися спортом у будь-яку пору року та у будь-який час доби” – наголосила під час відкриття селищний голова Людмила Біляк.

Фото без опису

Після урочистої частини відбувся мінітурнір з футболу між вихованцями ДЮСШ з Ружина, Березянки та Топорів.