Клопотання, дозволи, нові положення: що вирішив виконком

Дата: 27.09.2021 09:03

23 вересня відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

Члени виконкому вирішили подати до Бердичівської районної ради клопотання про присвоєння звання “Почесний громадянин Бердичівського району” (посмертно) учасникам АТО, які віддали своє життя за Батьківщину. А саме Славіцького Олега Вікторовича, Хруща Сергія Юрійовича, Цибору Віталія Вікторовича, Закусіло Олександра Івановича, Дубика Петра Борисовича, Мазура Павла Васильовича, Руденка Сергія Миколайовича. Вони виявили особисту мужність і високий професіоналізм у захисті державного суверенітету, залишились до кінця вірними військовій присязі.

Інше клопотання - до управління охорони здоров’я Житомирської ОДА - буде направлено згідно з рішенням виконкому задля влаштування в державний заклад дітей із родини, яка потрапила в складні життєві обставини.

Також виконком розглянув ряд інших важливих питань.

Відповідно до звернення старости Верхівнянського старостинського округу Віктора Тимошенка погоджено місце встановлення пам’ятних знаків. Відтак увіковічнені образи Евеліни Ганської та Оноре де Бальзака невдовзі з’являться на площі біля Будинку культури с.Верхівня. Це допоможе у справі збереження  історичної та культурної спадщини й розвитку туристичного потенціалу громади.

Розглянувши заяви мешканців громади - голови СВК “Ружинський” Колібаби О. Ф., громадян Миколюка В. В., Фурмана О. М., Ільніцького М. С., - зареєстрували їхні пасіки.

Надано дозвіл на проведення капітального ремонту частини теплотраси КНП “Ружинська центральна лікарня”.

Мешканцю Ружина Шуляку В. В. надано дозвіл на встановлення трьох зблокованих тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на власній земельній ділянці.

Також виконком затвердив два положення:

• про порядок розгляду звернень громадян в Ружинській селищній раді та її виконавчих органах;

• про порядку доступу до публічної інформації в Ружинській селищній раді та її виконавчих органах;

Повні тексти Положень буде оприлюднено найближчим часом.