Оголошення про скасування конкурсу на заміщення вакантної посади директора Зарудинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області

Дата: 13.09.2021 18:28

ОГОЛОШЕННЯ

У зв’язку з неповним формуванням складу конкурсної комісії на посаду директора Зарудинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області та незатвердженням її на сесії Ружинської селищної ради відповідно до п. 15 Положенням про конкурс на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу загальної середньої освіти Ружинської селищної ради Житомирської області скасовано наказ відділу освіти Ружинської селищної ради «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Зарудинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області» від 20.08.2021 року № 168 та наказ відділу освіти Ружинської селищної ради «Про призначення фахівця для організаційного забезпечення роботи конкурсної комісії» від 20.08.2021 року № 169.