Фото без описуПовідомлення

про оприлюднення проєкту регуляторного акту рішення виконавчого комітету Ружинської селищної ради «Про затвердження Умов проведення конкурсу з визначення пасажирських автомобільних перевізників з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на місцевих автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Ружинської селищної територіальної громади»

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 №1160-ІV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проєкт регуляторного акту рішення виконавчого комітету Ружинської селищної ради «Про затвердження Умов проведення конкурсу з визначення пасажирських автомобільних перевізників з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на місцевих автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Ружинської селищної територіальної громади».

Проєкт спрямований на реалізацію основних напрямів розвитку галузі автомобільного транспорту, створення безпечних умов для перевезення пасажирів автомобільним транспортом, покращення якості та доступності пасажирських перевезень, створення конкурентного середовища.

Проєкт даного рішення розроблено відповідно до ст.ст 7, 43, 46 Закону України від 05.04.2001 №2344-III «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування».

Проєкт регуляторного акту рішення виконавчого комітету Ружинської селищної ради «Про затвердження Умов проведення конкурсу з визначення пасажирських автомобільних перевізників з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на місцевих автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Ружинської селищної територіальної громади», аналіз регуляторного впливу розміщено __.07.2021 р. на офіційному сайті Ружинської селищної ради за адресою: https://ruzhynska-gromada.gov.ua/ в рубриці «Регуляторна діяльність».

Пропозиції та зауваження у друкованому або електронному вигляді слід надсилати на поштову адресу:13601 смт Ружин, вул. Бірюкова, 2, або на електронну адресу селищної ради: 04344707@mail.gov.ua протягом 1 місяця з дня опублікування проєкту з аналізом регуляторного впливу.