6 жовтня 1993 року у селі Мовчанівка народився майбутній герой Ружинської громади – Віталій Цибора. Хлопець служив у складі 72 – окремої гвардійської механізованої бригади. У зв’язку із подіями на Південному Сході України, їхню військову частину відправили у рамках проведення АТО у зону конфлікту.

Фото без опису

Віталій Цибора героїчно загинув під час відбиття озброєного нападу сепаратистів на території Луганської області. Сталося це 7 років тому – 24 червня 2014 року.

29 вересня 2014 року — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, відзначений — нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Вшануймо пам'ять нашого військового. Він віддав за усіх нас найцінніше, що мав, – своє життя. Тож давайте навіки збережемо пам'ять про нашого земляка в своїх серцях.