Київське вище професійне училище будівництва та архітектури запрошує на навчання!

Дата: 22.06.2021 16:08

Київське вище професійне училище будівництва та архітектури є комунальним професійно-технічним навчальним закладом третього атестаційного рівня, що здійснює підготовку робітників високого рівня кваліфікації з технологічно складних, наукоємних професій та спеціальностей, діяльність яких пов’язана зі складною організацією праці.

Головним завданням училища є забезпечення права громадян України на професійне навчання відповідно до їх покликань, інтересів, з метою задоволення потреб економіки країни у кваліфікованих і конкурентоспроможних на ринку праці робітниках.

– Столяр (будівельний); верстатник деревообробних верстатів.
– Муляр; електрозварник ручного зварювання.
– Радіомеханік з обслуговування і ремонту радіотелевізійної апаратури, електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин.
– Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр.

Навчання проводиться за державні кошти;
на період навчання безкоштовно надається гуртожиток;
під час навчання усім учням надається стипендія;
на період навчання всім учням надається відстрочка від призову до Збройних сил України;
після отримання робітничої професії гарантуємо працевлаштування;
після закінчення училища є можливість продовжити навчання в індустріально-педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка, в Київському національному університеті будівництва і архітектури за направленням училища.

Звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Клавдіївська, 22, індекс 03164
тел. (098) 641 65 14, 067 620 00 38, 097 987 27 10