Шановні мешканці громади!

Дата: 14.06.2021 11:50

До вашої уваги!!!

Інфографіки з ілюстраціями покроково, без бюрократичного сленгу та специфічних термінів, які допоможуть вам отримати найпопулярніші адмінпослуги — реєстрацію місця проживання, водійське посвідчення, пакунок малюка, паспортні послуги, субсидію тощо.

Постери зі слоганами та QR-кодами допоможуть вам дізнатися, які державні сервіси та цифрові можливості є в Україні. Наприклад, цифрові документи у смартфоні, безпечна електронна ідентифікація на ID.GOV.UA, онлайн-послуги на порталі Дія, інформація про понад 1700 держпослуг на Гіді тощо.

Постери зі стильними емоджі та  закликами носити маску допоможуть працівникам ЦНАП та відвідувачам почувати  себе в безпеці під час пандемії.