З метою забезпечення якісного проведення просвітницько-інформаційної роботи і пропаганди знань серед населення, яке не зайняте у сферах виробництва та обслуговування, з питань захисту та дій у надзвичайних ситуаціях в адміністративній будівлі Ружинської селищної ради було проведено роботи по створенню консультаційного пункту з питань цивільного захисту.
 

Виділено приміщення, обладнано його меблями, наочною інформацією, забезпечено технічними засобами навчання, зразками навчального майна (навчальні та наочні приладдя, медичне майно, засобами індивідуального захисту), навчальною літературою та організовано його роботу згідно з нормативними документами. 

02 червня за участі селищного голови Людмили Біляк, голови Бердичівської райдержадміністрації Людмили Димидюк, начальника відділу цивільного захисту райдержадміністрації Ярослава Соловей, було відкрито консультаційний пункт з питань цивільного захисту для жителів Ружинської громади. 
Фото без описуФото без опису

Для забезпечення роботи консультаційного пункту Ружинської селищної ради, визначено консультантів з числа фахівців з цивільного  захисту Ружинського районного сектору Управління ДСНС України в Житомирській області. 
Фото без опису
Встановлено час проведення консультацій: щомісяця по п’ятницях першого і третього тижня з 09.00 до 13.00. 

В інші робочі дні консультації надаються головним спеціалістом з питань цивільного захисту населення Ружинської селищної ради Ігорем Лєксіним.
Фото без опису
Місце проведення: адмінбудівля (вул. Бірюкова, 2) ІІ поверх каб № 35. 
Також просвітницько-інформаційна робота здійснюється через : 

  • розповсюдження серед населення  рекомендацій,  буклетів, пам’яток;
  • оприлюднення інформаційних матеріалів на сайті Ружинської громади в рубриці Організації, розділ Цивільний захист громади.

Надалі планується створення мережі з 13-ти консультативних пунктів в громаді. 
 
Фото без описуФото без опису