Пошук

Фінальна частина змагань серед працівників органів місцевого самоврядування

Дата: 01.06.2021 10:08
Кількість переглядів: 365

28 травня 2021 року в м.Житомир на "Спартак-арені" відбулись фінальні змагання обласної Спартакіади серед працівників органів місцевого самоврядування. Наша громада у фінальній частині була представлена міні-футбольною командою, яка успішно пройшла зональний етап.

Фото без опису

В змаганнях з міні-футболу вибороли право позмагатись 6 команд області, які згідно з жеребкуванням були поділені на 2 групи по 3 команди:

• група "А" Новоград-волинська ТГ, Ружинська ТГ, Овруцька ТГ,
  • група "Б" Станишівська ТГ, Курненська ТГ, Коростишівська ТГ.

В першому матчі наша команда поступилася колегам з Новоград-Волинського. В другому переграли Овруцьку ТГ, а в матчі за ІІІ -ІV місце зустрілися зі Станишівською ТГ.

Розпочався матч з домінування нашої команди, в першому таймі вели в рахунку 2:0. За три хвилини до завершення матчу Станишівські  футболісти за рахунок вдалого підключення п'ятого польового гравця зуміли зрівняти рахунок та перевести матч в серію післяматчевих пенальті, де і здобули перемогу.

У підсумку наша команда посіла ІV місце.