РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Останній дзвоник у Ружинській гімназії

Дата: 31.05.2021 17:05

У Ружинській гімназії відбулась святкова лінійка, присвячена останньому дзвонику.

В урочистостях взяли участь вчителі Ружинської гімназії, представники відділу освіти, батьки та учні. Сьогодні всі побажання були для випускників, адже для них розпочинається новий і важливий етап – доросле життя.

Фото без описуФото без опису
Традиційно, кращих учнів Ружинської гімназії нагородили грамотами за визначні досягнення.

Учні 11 класів привітали першачків та подарували шкільне приладдя, яке буде корисним їм у навчанні. А також продемонстрували енергійний танець для усіх гостей свята.

Учні гімназії йдуть на літні канікули набиратися нових сил, емоцій та відпочивати, а випускники закінчувати здавати ЗНО 2021 та готуватися до початку нового дорослого життя.