Футбольне свято в Березянці

Дата: 24.05.2021 16:24

22 травня 2021 року в с.Березянка відбувся турнір присвячений футбольній команді ФК "Нива" (с.Березянка).

Чудового футбольного дня навколо турніру зібралось чимало мешканців "з дітьми, цілими сім'ями, а також шанувальників футболу", так як ми знаємо - футбол в Березянці це ціла святиня. Приємно вразила підготовка поля, організація турніру та звуковий супровід.

В турнірі взяли участь п'ять команд, які за олімпійською системою виборювали головний трофей: ФК "Ружин", ФК "Олімп" с.Вільнопілля, ФК "Зоря" с.Голубівка, ФК "Нива" с.Березянка та команда з сусідньої громади ФК "Строків" с.Строків Попільнянської громади. До фіналу дійшли ФК "Олімп"-ФК "Строків", де в серії пенальті вирішилась доля Кубка. Більш влучнішими і ще раз довели, що ФК "Олімп" саме кубкова команда та забирає черговий трофей до своєї колекції!

Вітаємо Вільнопільців з перемогою!

Варто відзначити, що як і в минулі часи Березянська ФК "Нива" продемонструвала амбітний, гарний футбол, дещо фарту невистачило-варто задуматись над відновленням команди в першості!