Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 2021 року № 505, яка вступила у дію з 1 травня 2021 року.

Розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020—2021 років, проводиться без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія:

- надавалася у грошовій безготівковій формі;

- була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень (будинків); індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщені особи);

- була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які не проживають за місцем реєстрації.

За оформленням субсидії можна звертатися до:

- уповноважених осіб населених пунктів Ружинської територіальної громади;

- центру надання адміністративних послуг Ружинської селищної ради;

із заявою про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, яка затверджена наказом Міністерства соціальної політики від 17 травня 2021 р. № 242.