Підсумки обласної виставки перспективного педагогічного досвіду «Сучасна освіта Житомирщини 2021»

Дата: 24.03.2021 12:29

Відповідно до плану  роботи  відділу  освіти та   центру  професійного розвитку  педагогічних  працівників Ружинської  селищної  ради    проведено дистанційну виставку науково-методичних  надбань    освітян  Ружинщини.   Матеріали на виставку  представили  17  закладів  загальної  середньої  освіти   та    дошкільної  освіти.  Загалом на розгляд  журі  було  подано    76 робіт.

Педагоги-практики  представили     на виставку  результати    творчої  діяльності  та  науково-методичної  роботи. Серед  них   наочні,  навчально-методичні   та  дидактичні  посібники,  порадники,  збірники  текстів,  диктантів  та  переказів.  Всі  матеріали  були  затверджені  педагогічними  радами  шкіл  селищної  ради.

Журі  конкурсу-виставки  уважно  вивчили всі роботи і визнали  кращими  матеріали  Ружинської,  Білилівської  гімназій, Топорівської, Бистрицької,  Ягнятинської,  Мовчанівської   ЗОШ І-ІІІ ступенів,  Огіївської  ЗОШ І-ІІ ступенів,  Ружинських  ЗДО №1  та №3.

При розгляді   робіт, які були  надіслані  на обласний етап   виставки,   враховувалися основні  критерії  оцінювання робіт:  актуальність теми,  оригінальність  та новизна  розробки,  достатній  теоретичний  рівень,  дослідницький  характер,  практичне  застосування,  використання інноваційних   педагогічних  технологій,  грамотність  і  естетичність  оформлення.

За наслідками  ІІ  етапу  виставки  системи освіти Ружинської  селищної  ради   на  обласний    етап    було відібрано  21  роботу.

15 березня  на  базі  Комунальної  установи «Обласний  інститут  післядипломної  педагогічної освіти»  Житомирської обласної  ради   відбулися  підсумки   заключного   обласного  етапу  виставки  перспективного   педагогічного  досвіду «Сучасна  освіти  Житомирщини-2021».

За  результатами оцінювання  журі   обласної  виставки  12  наших  педагогів  відзначено  дипломами. Зокрема:

1.Гладишко  Наталія Іванівна,  заступник  директора з виховної  роботи Ружинської  гімназії  (диплом  ІІ ступеня    за  розробку  наочного  посібника  «Патріотичний  куточок,  як  одна із  форм   виховання національно-свідомого  випускника»);

2.Семчук  Галина   Миколаївна,  вчитель   англійської  мови  Топорівської  ЗОШ  І-ІІІ ступенів  (диплом  ІІ ступеня    за  практичний  посібник  «Гаджет  при навчанні англійської  мови»);

3.Левченко Людмила Петрівна,  вихователь Ружинського закладу  дошкільної  освіти  №3 (диплом  ІІ ступеня    за  дидактичний  посібник «Розвиваючі   ігри для  дошкільнят»);

4.Ципцюра  Наталія  Миколаївна  -  заступник  директора  з  освітньої  роботи  (диплом  ІІІ ступеня    за  наочний  посібник «Використання  електронних  сервісів  для  організації  дистанційного  навчання   в  закладі  загальної  середньої  освіти»);

5.Білоус  Тетяна  Леонідівна,  вчитель інформатики    Білилівської  гімназії (диплом  ІІІ ступеня   за  дидактичний  посібник  «Практичні  роботи  з  інформатики  для  6  класу  з  розділу  «Комп’ютерна графіка»);

6.Осадча Лідія Петрівна,  практичний психолог Бистрицької  ЗОШ І-ІІІ ступенів (диплом ІІІ ступеня  за практичний посібник  «Психолого – педагогічний   супровід    учасників  освітнього процесу  5-х  класів»);

7.Котлярчук Ніна Леонідівна,  вчитель  української  мови  і  літератури Білилівської  гімназії (диплом ІІІ ступеня    за  збірник вправ  «Технологія проблемного навчання на уроках  української  мови»);

8.Кирилішина Людмила  Миколаївна, вчитель математики  Білилівської  гімназії  (диплом ІІІ ступеня  за  методичний  посібник «Формування соціальної  компетентності учнів шляхом використання  елементів  STEM- освіти  на уроках  математики»);

9.Маковенко  Наталія Василівна,  вчитель  української  мови і літератури  Топорівської  ЗОШ І-ІІІ  ступенів  (диплом ІІІ  ступеня   за «Збірку авторських  поезії  та   переспівок  до прозових  творів»;

10.Мазур  Валентина  Михайлівна,  вчитель   хімії  Огіївської  ЗОШ І-ІІ ступенів   (диплом ІІІ  ступеня  за  Збірник  завдань    до теми  «Початкові  хімічні  поняття»);

11. Чумак Лариса Миколаївна,  вихователь Ружинського закладу дошкільної освіти №1  «Золота рибка» (диплом ІІІ  ступеня  за практичний посібник «Методична робота  з  кадрами в  закладі    дошкільної  освіти»);

12.  Кваша Людмимла Іванівна, заступник директора з навчальної роботи,  учитель географії  Білилівської  гімназії (диплом ІІІ ступеня  за розробку  методичного посібника «Формування та розвиток  критичного мислення  в процесі  навчання учнів на уроках  географії»).

Відділ освіти  та   КУ «Центр професійного розвитку  педагогічних  працівників»   Ружинської  селищної  ради     щиро вітають   переможців обласної  виставки  перспективного педагогічного досвіду «Сучасна  освіта Житомирщини -2021»  і бажають   нових  успіхів   в розвитку   освітньої  галузі  Ружинської  громади.

Олександр  КОЛЯНОВСЬКИЙ – директор КУ «ЦПРПП» Ружинської с/р.