Дмитренко Максим Максимович-заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів

Дата: 22.03.2021 15:18

Біографічна довідка

Народився 30 травня 1993 року в м. Київ.

У 2017 р. закінчив Житомирський економіко – гуманітарний інститут Вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» здобув в кваліфікацію: ступінь вищої освіти магістр спеціальність «Соціальна робота» професійна кваліфікація «Магістр з соціальної роботи».

Трудова діяльність

02.2016 р. – 12.2016 р. радник  голови  Ружинської районної  ради Житомирської області.

12.2016 р. – 04.2020 р. водій легкового автомобіля Житомирської обласної ради.

04.2020 р. – 12.2020 р. консультант управління інформації, зв’язків з громадкістю, міжнародної  півпраці, з питань соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб, учасників антитерористичної операції та сімей загиблих Житомирської обласної ради.

з 12.2020 р. заступник Ружинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів.