На  території Ружинської територіальної громади за діючою маршрутною мережею пасажирського автомобільного транспорту здійснюється перевезення на 6 приміських  автобусних маршрутах (маршрути, які не виходять за межі громади), а саме:

Ружин-Дерганівка ч/з Немиринці (щоденно);

Ружин-Черемуха ч/з Бистрик (щоденно);

Ружин-Княжики  (3 дні на тиждень: вівторок, четвер, неділя);

Мовчанівка-Ружин–Зоряне (3 дні на тиждень: вівторок, четвер, неділя);

Ружин-Рогачі (вівторок, четвер);

Ружин-Верхівня ч/з  Карабчиїв (5 днів на тиждень).

 

7 автобусних маршрутів на внутрішньообласній маршрутній мережі, а саме:

Рогачі-Житомир  (щонеділі);

Верхівня-Житомир ч/з Ружин (щоденно);

Верхівня-Житомир ч/з Ружин (пятниця, неділя);

Ружин-Житомир (щоденно, крім неділі);

Ружин-Попільня (щоденно);

Ружин-Чорнорудка ч/з Вчорайше (щоденно);

Ружин-Першотравневе.

 

2 міжобласних автобусних маршрути:

Київ-Топори (п’ятниця, неділя);

Київ-Рогачі (понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця).

 

Завдяки вигідному територіальному місцезнаходженню на автошляху  Р26 Остріг-Кременець-Почаїв-Радивилів через смт. Ружин проходять маршрути автотранспортних засобів, що здійснюють міжрегіональне перевезення пасажирів (Київ, Вінниця, Могилів-Подільський, Львів, Тернопіль, Рівне тощо). У звязку з цим задовільняються потреби жителів громади на інші міжобласні пасажирські перевезення.

Разом з тим, частина населених пунктів не забезпечені транспортним сполученням. Це зумовлено тим, що більшість доріг знаходяться в незадовільному стані; зменшилася кількість людей, які користуються автобусним перевезенням (їздять на власному транспорті). Значну роль відіграє демографічна ситуація (смертність перевищує народжуваність) та міграція (молодь з сіл переїжджає на постійне місце проживання та працевлаштування у великі міста). У звязку з цим приватні перевізники  не бажають здійснення перевезення пасажирів у вищевказані населені пункти, тому що це економічно невигідно. 

 


Фото без опису