Робота над залученням міжнародної технічної допомоги (грантів) на розвиток громади

Дата: 17.03.2021 10:16

Відділ економічного розвитку, транспорту, міжнародного співробітництва, проєктно-інвестиційної та інформаційної діяльності працює над залученням міжнародної технічної допомоги (грантів) на розвиток громади. За минулий тиждень подано дві заявки:

• участь в Україно-швейцарському пілотному проєкті «Медсестра з розширеними повноваженнями» покликаний покращити доступність послуг для пацієнтів та ефективність використання ресурсів системи охорони здоров’я через посилення ролі медичної сестри;
  • участь у конкурсі щодо супроводу розробки Стратегії економічного розвитку громади від Київської школи державного управління             ім. Сергія Нижного.

На даний час проводиться підготовка заявок на участь у освітньо-грантовій програмі для жінок-фермерок TalentA-2021. Переможці матимуть змогу отримати грант на розвиток продовольчої безпеки та фінансування (за 1 місце – 10000 доларів США, 2 місце – 7000 доларів США, 3 місце – 5000 доларів США).