У Ружинській громаді відбулося вручення родинам загиблих військовослужбовців високих державних нагород

Дата: 26.04.2024 11:51

Сьогодні, 25 квітня, у Ружинській громаді відбулося вручення родинам загиблих військовослужбовців високих державних нагород. На превеликий сум і жаль, посмертних.

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського, старшого солдата Міняйла Віктора Степановича нагороджено орденом «За мужність» IIІ ступеня - посмертно; старшого сержанта Якимчука Романа Васильовича орденом «За мужність» III ступеня – посмертно.

Окрім того, нагороджено почесною відзнакою – нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного «Золотий хрест» - Байнака Миколу Олександровича.

Наші земляки - мужні, відважні захисники - полягли на полі бою, захищаючи рідну землю від ворожої навали, відстоюючи незалежність і суверенність держави, прагнучи всім серцем зберегти і передати своїм дітям і онукам, всім прийдешнім поколінням прекрасну квітучу Україну.

Низько вклоняємось подвигу Героїв! Бережемо в пам’яті їхні світлі образи, пишаємося, що мали змогу жити поруч з такими Людьми-титанами. Продовжуємо підтримувати, вірити в ЗСУ та сподіватися на краще! Слава Україні!  Слава ЗСУ!