Робоча зустріч з працівниками ДП ”НДПІ містобудування” м.Київ

Дата: 01.05.2023 13:01

Минулого тижня проведено робочу зустріч з працівниками ДП ”НДПІ містобудування” м.Київ щодо уточнення даних для розроблення проекту “Внесення змін і доповнень до Генерального плану смт.Ружин”. До робочої наради були залучені депутат селищної ради, спеціалісти відділів, управлінь селищної ради та МКП ”Господарник”. Було піднято для вирішення ряд питань різного характеру, пов’язаних з подальшим розвитком громади, зокрема смт.Ружин та с.Заріччя. Такі зустрічі будуть при необхідності проводитись і надалі до повного уточнення необхідних даних для внесення до генерального плану смт.Ружин та с.Заріччя.