До уваги мешканців громади!

Дата: 18.04.2023 14:40

Дорогі мешканці Ружина, Прибережного, Голубівки, Черемухи та всі небайдужі мешканці громади! Повідомляємо, що сьогодні, 18 квітня, близько 16.00 год, труна з тілом Федора Короля буде у районі центральної лікарні у Ружині. Далі транспорт рухатиметься вулицею Київською, через Прибережне, Голубівку до рідного дому нашого Героя у Черемусі.

Закликаємо кожного, хто має таку можливість, влаштувати сьогодні нашому Герою коридор пошани та подяки!

Церемонія похорону та прощання відбудеться завтра, 19 квітня, починаючи з 11.00, біля рідного дому Федора Короля у Черемусі.

Звертаємося до кожного з проханням гідно зустріти та провести в останній шлях українського героя Федора Короля. По ходу руху похоронного транспорту влаштуймо живий коридор пошани і подяки йому. Він на це заслужив!