На жаль знову трагічна звістка...

Дата: 17.04.2023 12:06

З глибоким сумом сповіщаємо про чергову велику втрату для Ружинщини – загибель мешканця с.Черемуха Короля Федора Григоровича, 1976 р.н.

Водій взводу протитанкових керованих ракет військової частини А4459 штаб-сержант Федір Король був призваний на військову службу по мобілізації 10.03.2022 р. 2 відділом Бердичівського РТЦК та СП. 03 квітня 2023 р., виконуючи бойове завдання на вогневій позиції поблизу міста Вугледар Донецької області, в результаті танкового обстрілу отримав важкі поранення, не сумісні з життям.

Помер Федір Король 15 квітня 2023 року у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні. Його смерть безпосередньо пов’язана із захистом Батьківщини.

Про дату і місце поховання Федора Короля буде повідомлено додатково. Ружинська селищна рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким українського героя!