Рейд з контролю за дотриманням правил благоустрію

Дата: 12.04.2023 16:24

Працівниками Управління ЖКГ Ружинської селищної ради спільно з працівниками поліції проводяться постійні рейди з контролю за дотриманням правил благоустрою на території громади. Так, протягом останнього тижня проведено обстеження об’єктів благоустрою (вулиць, тротуарів, проходів тощо) прилеглих до Ружинського ринку. На порушників правил благоустрою, які не виконали попередні попередження, складено п’ять протоколів про адміністративні правопорушення. Зокрема, три - працівниками Управління ЖКГ та два протоколи складено працівниками поліції. Рейди з контролю за дотриманням правил благоустрою будуть проводитись постійно та охоплять не лише центр селища, а й інші села, прилеглі території до приватних домоволодінь та територій підприємств, установ і організацій. Закликаємо жителів громади неухильно дотримуватись встановлених Правил благоустрою, за порушення яких винні особи будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.