Розчищення проїзджої частини дороги, ліквідація автомобільного затору

Дата: 05.04.2023 12:22

У середу в результаті негоди (мокрий сніг з дощем) на автодорозі Бердичів-Вчорайше-Ружин-Городок між населеними пунктами с. Заріччя с.Зоряне стались падіння дерев, що перекрили рух на ділянці у 5 км.

0 08 годині 30 хвилин було здійснено виїзд на місце падіння дерев 4-ох працівників управління ЖКГ та земельного відділу Ружинської селищної ради, проведеними заходами розчищено проїзджу частину дороги, ліквідувавши автомобільний затор, що стався, в т.ч. вивільнивши шкільний автобус що підвозив дітей з с. Городок в Ружинську гімназію. 0 09.15 годин на місце прибули працівники Ружинського лісництва та 21 ДПРЧ для прибирання залишків впалих дерев з узбіччя. Також на місці падіння дерев працювала важка техніка СФГ ім. Мічуріна (Пилипчук В.І.) та доброволець смт. Ружина гр. Поліщук В.І. за що їм велика подяка від громади.