УВАГА КОНКУРС!

Дата: 07.03.2023 14:37

Ружинська селищна рада оголошує конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території  смт  Ружин та с. Заріччя Ружинської селищної  територіальної громади по першому лоту (вивіз твердих побутових відходів з багатоповерхових житлових будинків).

З детальними умовами конкурсу можна ознайомитись в управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, стратегічного розвитку, транспорту, містобудування, архітектури та будівництва Ружинської селищної ради або за посиланням.

Прийом документів здійснюється з 10 березня 2023 по 10 квітня 2023 року у каб.24, 38 Ружинської селищної ради (смт Ружин, вул. Незалежності (Бірюкова), 2. Довідки за тел. 3-00-09.

ruzhynska-gromada,gov.ua

Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг  з вивезення твердих побутових відходів на території смт Ружин та с.Заріччя Ружинської селищної територіальної громади (Рішення виконавчого комітету № 123 від 08.09.2022 року).