УВАГА! Є робота!

Дата: 23.02.2023 15:17

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради» запрошує на вакантну посаду до відділу соціальної роботи практичного психолога. Вимоги до посади:

• громадянство України;

• вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Психологія»;

• стаж роботи за фахом не менше трьох років;

в Україні», «Про запобігання корупції», Закону України «Про соціальні послуги», «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю», «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про охорону дитинства», «Про протидію торгівлі людьми»,постанов Кабінету Міністрів України «Про організацію надання соціальних послуг», вільне володіння державною мовою, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами, мати вільне спілкування з дорослими та дітьми, бути креативним та емоційно-врівноваженим.

Особа, яка виявила бажання працювати у нашій установі та бути корисною своїми знаннями може звертатися за адресою: смт.Ружин, вул.Соборна (Бурди),44, (колишнє приміщення селищної ради) тел.3-01-63, 067 831 8222