До КУ «Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради» завітали фахівці БО «Лікарі без кордонів»

Дата: 16.02.2023 14:03

«Лікарі без кордонів»(міжнародна назва Medicins Sans Frontieres, MSF)-це міжнародна неурядова організація, покликана надавати безкоштовну гуманітарну та медичну допомогу жертвам конфліктів, природних катастроф, епідемій або людям, виключених з системи охорони здоров’я. Проект «Лікування хіміорезистентного туберкульозу у дорослих у Житомирській області» впроваджено з 2018 року, за допомогою співробітників Житомирського протитуберкульозного диспансеру за технічної підтримки співробітників MSF.

Метою зустрічі було проведення освітньо-інформаційної сесії для соціальних працівників нашої громади та передача досвіду соціальної допомоги хворим, під час лікування туберкульозу, показати важливість включення хворих на туберкульоз в перелік груп ризику, з якими працюватимуть соціальні служби, передбачити можливу співпрацю в подальшому з лікарями первинної ланки . Місцем проведення зустрічі була Точка Спільно. До зустрічі долучилась Черешнюк Лариса, директор КУ «ЦНСП Ружинської селищної ради» із працівниками установи, Ставнича Світлана, начальник відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення Ружинської селищної ради.

Щиро дякуємо за змістовну презентацію та інформацію.

Разом до Перемоги!