Відбулося засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території смт. Ружин та с. Заріччя

Дата: 10.02.2023 11:51

Ружинської селищної територіальної громади. Конкурс проведено на виконання рішення виконавчого комітету Ружинської селищної ради №123 від 08.09.2022 року. Для проведення конкурсу з визначення надавача послуг з вивезення побутових відходів виділено два лоти:

Перший лот: територія смт Ружин та с.Заріччя – вивіз твердих побутових відходів з багатоповерхових житлових будинків.

Другий лот: територія смт Ружин та с. Заріччя – вивіз твердих побутових відходів з приватного сектору.

По першому лоту конкурс визнаний таким, що не відбувся. По другому лоту переможцем конкурсу визначено Комунальну установу «Господарник» Ружинської селищної ради Житомирської області (директор Поліщук В.А.), конкурсна пропозиція якої визнана найкращою за результатами оцінки.

Виконавчий комітет Ружинської селищної ради, як організатор конкурсу, розпочне підготовку нового конкурсу по першому лоту (територія смт Ружин та с. Заріччя – вивіз твердих побутових відходів з багатоповерхових житлових будинків) протягом наступних 10 календарних днів.