Дотримання Правил благоустрою на території громади

Дата: 09.02.2023 10:24

Відділ житлово-комунального господарства та благоустрою Ружинської селищної ради наголошує на дотриманні Правил благоустрою на території Ружинської селищної територіальної громади, якими встановлено, що Благоустрій і утримання земельної ділянки і прилеглої до неї території містять у собі, зокрема:

- щоденне прибирання в зимовий період – від снігу і льоду проїздів, тротуарів і пішохідних доріжок.

У разі невиконання необхідних заходів з дотримання законодавства України у сфері благоустрою, будуть застосовуватись заходи адміністративного впливу згідно ст. 152 КУпАП: накладення штрафу на громадян від  20  до 80  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн.) і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 50  до 100  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн.).

Інформація про порушників буде висвітлюватись у встановленому законом порядку.

Закликаємо до взаєморозуміння та неухильного дотримання правил благоустрою.